دپارتمان بزرگسالان


سیستم آموزشی: دپارتمان بزرگسالان


اهداف اصلی دوره وکتابها

 

 سیستم آموزشی مرکزبصورت کاملا" تطبیقی بر استانداردههای دانشگاه بین المللی کمبریج انگلستان بنا شده است . این سیستم بر مبنای 4 مهارت شنیداری-خوانداری-گفتاری و نوشتاری میباشد که جزیی ترین نکات لازمه را برای یک ارتباط پایه الی پیشرفته را در نظرگرفته است .

دوره مبتدي-ELEMENTARY KET

در این دوره زبان آموزان اندک آشنایی با زبان انگلیسی بصورت پراکنده (اطلاعات قبل بصورت درست و غلط) در دوران تحصیل و یا غیره..) را دارند.

در این دوره چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی(گوش کردن ، صحبت کردن ، خواندن و نوشتن ) بصورت پایه ای و اصولی به زبان آموزان آموزش و تمرین داده میشود وزبان آموز قادر به استفاده ازاین مهارتها در موارد معرفی خود و خانواده ، محیط اطرافش وحتی اطلاعات فراتررا پیدا خواهد کرد.

 

دوره متوسطه-INTERMEDIATE –(PET)

دنیای زبان آموزان فضاي انگليسي  پيدا مي نمايد و با تقویت اطلاعات کسب شده در سطوح قبلی توانایی استفاده از شش مهارت را بهتر پیدا می کند وقادر به استفاده از زبان انگلیسی  بصورت کاربردی تر میشود.

 

دوره متوسطه  رو به پيشرفته- (FCE-(UPPER INTERMEDIATE

در این دوره  - زبان آموزان قدرت تميز دادن دانش زبان انگليسي را با فرهنگ انگلیسی  در موقعيتهاي مختلف (نوع استفاده كلمات و جملات متناسب با شرايطي كه در آن قرار دارند) را فرا مي گيرند و قادر به استفاده از زبان  انگلیسی بصورت بهتري ميشوند .

 ضمنا" آمادگی کامل برای شرکت در دوره های تخصصی زبان انگلیسی و دریافت مدارک مربوطه را مثل TOEFL/IELTS/FCE   پیدا خواهند کرد.

 

. دوره های پيشرفته و فوق پيشرفته-CAE - CPE

این دوره های تخصصی و فوق تخصصی زبان بسیار ارزنده و کاربردی میباشند. لازم به توضیح میباشد که:

آموزش این دورهها کاملا" علمی،اصولي ، عمیق وزمان بر میباشند وزبان آموزان پس از گذراندن هر یک از این دوره ها بصورت علمی و اصولی ،دانش وسیعی در هریک از مهارتهای هشت گانه زبان را پیدا خواهند کرد.

 

IELTS & TOEFL 

اغلب موارد استفاده از مدارک تافل  یا آیلس جهت تحصیل،اقامت یا کار در دانشگاههای خارج از کشور میباشد که بایستی حداقل سطح معلوماتی مورد نیاز (متوسطه به بالا) را جهت شرکت در این کلاسها  حتما"داشته باشید .

برای گرفتن این مدارک بایستی به موارد ذیل توجه داشته باشید:

  • شما بایستی درGENERAL زبان انگلیسی قوی باشید یعنی اول باید دیپلم داشته باشید تا بتوانید دانشگاه شرکت کنید و دیپلم گرفتن امری دوماهه یاشش ماهه نیست.
  • دورههای آیلس/تافل همان دورههای جنرال زبان اتگلیسی میباشند ولی چون زبان انگلیسی جنبه تجاری برای دانشگاه کمبریج دارد پس میبایستی با عناوین مختلف امتحانات بتواند به اهداف مالی اش برسد.
  • متاسفانه در ایران بعلت شکل گرفتن تجاری آیلس و تافل ،مبالغ زیادی  را با اسم این کلاسها دریافت می نمایند و مطالب جنرال-عمومی  زبان را آموزش میدهند.
  • انباشت اطلاعات در مدت زمان کم درحافظه شما هیچ دستاوردی جز اتلاف وقت و سرمایه برای شما نخواهد داشت.دانشگاه کمبریج که پایگذار و مولد تمامی امتحانات زبان انگلیسی در دنیاست برای هر پایه آموزشی ،ساعت استانداری تعریف نموده است برای مثال برای دوره پایه /مبتدی 290 ساعت آموزشی را مشخص نموده است که 290 ساعت معادل آیلس 3 الی 4 میباشد.
  • شما  پس از گذراندن دوره های GENERAL زبان انگلیسی بصورت استاندارد بین المللی هیچ گونه نیازی به کلاس مضاعف جز آشنایی با نمونه تستها و تکنیکهای تست زنی(MOCKTESTS ) آيلس و تافل  را نخواهید داشت.

 

 نيمه گروهي- خصوصی-فشرده

این دوره ها برای کسانی مناسب میباشند  که علاوه بر توانايي بودجه كافي- زمانی محدود برای یادگیری و زمانی کافی برای تمرین بسیار دارند معمولا" طول دوره ی خصوصی2/1و فشرده تا 3/1 زمان کوتاه میشود.  این دوره با توجه به اینکه کلیه برنامه های آموزش مختص زبان آموز است، پیشرفت سریع و کاملا" محسوس میباشد.

 

دورههای آموزش بین المللی مدرس زبان انگلیسی-TKT

این دوره در سه  دوره 1-2-3 برگزار میشود و در پایان هر دوره  شما می توانیددر امتحانات کمبریج شرکت نموده و مدرک بین المللی دریافت نمایید و ضمنا" به بهترینهای دوره پس از دورههای عملی مرکز ،مجوز آموزش در این مرکز داده خواهد شد.

 

آزمون های بین المللی

پس از گدراندن هر دوره زبان آموز می تواند با شرکت در امتحانات دانشگاه کمبریج انگلستان هر یک از مدارک مدارک بین المللی متناسب با سطج دوره گذدرانده را دریافت نمایند.

نفرات دوره


استاندارد کلاس برای تعداد نفرات در کلاس  حداکثر 10 نفر طراحی شده است .

 

طول دوره جلسات

ترم مرکز 6 هفته ای و در هر هفته دو جلسه 90 دقیقه ای میباشد. تعداد جلسات در طول یک ترم 12 جلسه آموزشی میباشد.