برخی از سوالات پر تکرار شما

دانش و تجربیاتمان را  با یکدیگر در آمیخته ایم تا تفاوت ها را مشتریانمان در هر زمینه ببینند و احساس نمایند. فقط سعی کردیم بهترین محیط همراه با استاندارترین سیستم آموزشی را با خدماتی متمایز برای شما فراهم آوریم.

جنین در شکم مادر در معرض عوامل بیرونی همانند صدا و احساسات و …… است.

شروع زبان از سن نوزادی به هر طریق برای کودک بسیار مفید است و کودک تا آخر عمرش زبان را همانند زبان مادری فرا می گیرد و فراموش نمی کند. در بهترین حالت ممکن از سن 4 سالگی با شرکت در کلاسهای خاص آموزشی می تواند بهترین زمان یادگیری زبان برای کودکان باشد.

هرچند بسیاری از افراد در سنین مختلف نوجوانی و حتی بزرگسالی زبان را شروع کردند و در این زمینه بسیار پیشرفت نموده اند.

دروازه های ورودی برای یادیگری زبان انگلیسی بسیارند ولی استاندارترین سیستم آموزشی زبان در دنیا متعلق به دانشگاه کمبریج انگلستان میباشد که سیستم آموزشی در سیلورلاین منطبق بر این سیستم است.

بستگی به چند عامل دارد:
یک: سن شما

دو: هدف شما از یادگیری زبان

سه: میزان نیاز شما به زبان انگلیسی که با حضور  در مرکز و مشاوره جواب سوالتان رادریافت خواهید نمود.

در ابتدا باید به این نکته توجه کنید که آیلس دوره آموزشی نیست آیلس یکی از امتحانات دانشگاه کمبریج همانند تافل میباشدکه شما با تقویت خود در دورره های عمومی-جنرال زبان انگیسی میتوانید به نمره آیلس مورد نظر خود دست پیدا کنید.

اصولی ترین و درست ترین مسیر ، شرکت در کلاس های پایه الی پیشرفته منطبق سیستم دانشگاه بین المللی کمبریج است.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دپارتما بزرگسالان سایت مراجعه فرمایید.

کلاس های مکالمه محض فقط برای عزیزانی مناسب است که سطح زبانیشان در سطح متوسطه به بالا یا پیشرفته باشد.

برای مبتدیان چهار مهارت شنیداری-خوانداری-گفتاری-نوشتاری بایستی همراه باهم باشند ولی در عین حال مدرس میتواند تمرکز بیشتری روی بخش شنیداری و گفتاری زبان آموز داشته باشد.

مدارک هیچ یک از مراکز آموزشگاهی در ایران و دنیا در سطح بین الملل معتبر نمی باشد چون کسی آموزشگاه های داخلی و یا خارجی را نمیشناسد ولی دانشگاه کمبریج و مدارکش در دنیا مورد قبول و اعتبار حداقل 137 کشور دنیاست.

بله. در برخی موارد تفاوت های بسیاری وجود دارد:خیلی از کتاب هایی که در بازار وجود دارند پایه علمی همسان در آموزش مهارت های زبان انگلیسی ندارند و فقط جنبه تک بعدی و حتی تجاری دارند.

از آن جا که در مدارس آموزش زبان جز دروس اصلی نمی باشد، بنابراین بصورت تخصصی روی آموزش این درس برنامه ریزی نمی شودتجربه نشان داده افرادی که تنها به آموزش زبان در مدارس اکتفا می نمایند در طولانی مدت نتیجه مثمر الثمر ای نگرفته اند.

شما میتوانید رزومه تحصیلی خود را به همراه مدرک تحصیلی مرتبط و یا حداقل مدرک FCE بین المللی ارسال نمایید.
تدکر:داشتن سابقه آموزشی 2 الی 3 سال الزامیست.