بهترین ها را پرورش داده ایم

بهترین ها را پرورش داده ایم

دپارتمان بزرگسالان سیلورلاین

این دپارتمان مختص زبان آموزان بالای 13 سال است؛معمولا زبان آموزان در این مقطع سطح های متفاوتی دارند، برخی میخواهند زبان را از ابتدا آغاز کنند و برخی خود را برای شرکت در آزمون ها و دریافت مدارک دانشگاه کمبریج از جمله آیلتس و تافل آماده می کنند، سیلورلاین مفتخر استبرای تمامی سطوحCAE-FCE-PET-KET برنامه آموزشی استاندارد ارائه کند .

دپارتمان بزرگسالان

روند آموزش بزرگسالان در سیلورلاین چگونه است؟

سیستم آموزشی مرکزبصورت کاملا” تطبیقی بر استانداردهای بین المللی دانشگاه کمبریج انگلستان بنا شده است .این سیستم بر مبنای 4 مهارت شنیداری-خوانداری-گفتاری و نوشتاری میباشد که جزیی ترین نکات لازم را برای یک ارتباط پایه تا پیشرفته مناسب این گروه سنی را در نظرگرفته است.در ادامه در مورد هر سطح توضیحاتی داده می شود.

سطح بندی دوره های بزرگسال سیلورلاین

در این دوره زبان آموزان اندک آشنایی با زبان انگلیسی بصورت پراکنده (اطلاعات قبل بصورت درست و غلط) در دوران تحصیل و یا غیره..) را دارند.در این دوره چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی(گوش کردن ، صحبت کردن ، خواندن و نوشتن ) بصورت پایه ای و اصولی به زبان آموزان آموزش و تمرین داده میشود و زبان آموز قادر به استفاده ازاین مهارتها در موارد معرفی خود و خانواده ، محیط اطرافش وحتی اطلاعات فراتر را پیدا خواهند کرد.

دنیای زبان آموزان فضای انگلیسی پیدا می نماید و با تقویت اطلاعات کسب شده در سطوح قبلی توانایی استفاده از شش مهارت را بهتر پیدا می کنند وقادر به استفاده از زبان انگلیسی بصورت مکالمه کاربردی تر میشود

در این دوره  زبان آموزان قدرت تمیز دادن دانش زبان انگلیسی را با فرهنگ انگلیسی در موقعیت های مختلف (نوع استفاده کلمات و جملات متناسب با شرایطی که در آن قرار دارند) را فرا می گیرند و قادر به استفاده از زبان بصورت بهتری می شوند .
ضمنا” بعد از اتمام این دوره آمادگی کامل برای شرکت در دوره های تخصصی زبان انگلیسی و دریافت مدارک مربوطه را مثل TOEFL/IELTS/FCE پیدا خواهند کرد.

 

این دوره های تخصصی و فوق تخصصی زبان بسیار ارزنده و کاربردی می باشند. لازم به توضیح میباشد که:
آموزش این دوره ها کاملا” علمی،اصولی ، عمیق وزمان بر است و زبان آموزان پس از گذراندن هر یک از این دوره ها به صورت علمی و اصولی ،دانش وسیعی در هریک از مهارت های هشت گانه زبان را پیدا خواهند کرد.

طول دوره :

طول هر ترم آموزشی 1 ماه می باشد.

مدت کلاس:

8 جلسه آموزشی 75 دقیقه ای و 1 جلسه امتحان.

کتاب ها:

مجموعه کتاب هایENGLISH IN MIND

تعداد زبان آموزان:

تعداد زبان آموزان در هر کلاس حد اکثر 10 نفر می باشد.

سوالات متداول

تبلیغات با عنوان آیلتس در 6 ماه و امثالهم دروغی بیش نیست آیلتس یک دوره بسیار تخصصی زبان انگلیسی است که مدت زمان آن به عوامل بسیار زیادی من جمله استاندارد های تعریف شده دانشگاه کمبریج ،سطح زبان انگلیسی شما،میزان زمان آزاد شما در هفته،تلاش و پشتکار شما و….بستگی دارد.

کلاس های خصوصی سیلورلاین یک الی دونفره است که زمان آن با توجه به تایم خالی شما برنامه ریزی می شود و سرعت پیشرفت آن کاملا وابسته به خودتان  و میزان زمانی که برای یادگیری زبان اختصاص میدهید دارد.

برای ثبت نام در کلاس های سیلورلاین ابتدا باید تعیین سطح شوید تا سطح شما با توجه به کتاب های مرکز ما مشخص شود.برای این کار میتوانید به صفحه تعیین سطح سیلورلاین مراجعه کرده و یا با مرکز تماس بگیرید .

اسکرول به بالا