مرکز علمی زبان انگلیسی راه نقره ای

دپارتمان کودکان سیلورلاین

این دپارتمان مختص گروه سنی 3 الی 6 سال می باشد چون اولین مواجه بچه ها با دنیای ییادگیری زبان انگلیسی در ای سن است،انتخاب روش آموزشی در این سن تاثیز خیلی زیادی در ایجاد علاقه یا عدم علاقه زبان آموزان به یادگیری زبان انگلیسی دارد.بنابراین انتخاب مرکز آموزشی برای این گروه سنی اهمیت خیلی زیادی دارد و میتواند آینده کودک شما را تغیر دهد.

چرا آموزش زبان در کودکی مهم است؟

در این گروه سنی اصولا” خردسالان مثل یک زمین بایر و بکر می مانند که ما می خواهیم بذری در آن بکاریم ، بنابراین باید یادگیری به صورت اصولی ، علمی و دقیق پایه ریزی شود تا بتوانیم در سال های آتی از نتیجه ی اصولی تری برداشت نماییم .آموزش در این گروه سنی مختص یاد دادن لغات،کلمات و شعر و آهنگ نیست، دنیای فراتری دارد…..

یکی از اصول مهم در آموزش استاندارد در تمامی دنیا، استفاده از اساتید تحصیلکرده ، کار آزموده و با تجربه در بخش آموزش پایه ای میباشد: زیرا آنچه کودک در سن کم، آموزش و کسب می نماید تا آخر عمر فراموش نخواهد کرد.

خشت اول چون نهد معمار کج          تا ثریا  میرود  دیوار  کج

لطفا” در انتخاب خود جهت آموزش به عزیزانتان دراین گروه سنی بسیار دقت فرمایید.

نکته: بهترین کتابهای آموزشی فقط 5 درصد از یک سیستم آموزش را تشکیل میدهند

توضیحات سوپروایزر مرکز در باره دوره کودکان سیلورلاین

طول دوره :

طول هر ترم آموزشی 1 ماه می باشد.

مدت کلاس:

16 جلسه 2 ساعته.

کتاب ها:

مجموعه کتاب های TINY TALK و PHONICS

تعداد زبان آموزان:

تعداد زبان آموزان در هر کلاس حد اکثر 10 نفر می باشد.

سوالات متداول

به هیچ عنوان،چرا که در این گروه سنی اصلا آموزش مستقیم به بچه ها داده نمی شود و بچه ها در یک فضای شاد و کودکانه به همرا نقاشی-کاردستی و بازی و خواندن شعر به صورت غیرمستقیم لغات و جملات کوتاه و ساده انگلیسی را می آموزند.

کلاس های کودکان معمولا صبح ها در دو سانس 9:30 الی 11:30 و 11:30 الی 13:30.

چون ذهن بچه ها در این بازه سنی بسیار فعال و آماده دریافت اطلاعات جدید است و یاد گیری زبان مییتواند ذهن آن ها را تقویت کند و برای مدرسه  آماده کند.

صوت های مرتبط

لطفا جهت دانلود صوت های کتاب PHONICS اینجا کلیک کنید.

لطفا جهت دانلود صوت های کتاب TINYTALK اینجا کلیک کنید.

اسکرول به بالا